Párty, svatby, oslavy

Plánování, realizace a koordinace svateb a společenských akcí.

Kdo jsem


Většinu svého profesního života jsem strávila organizováním jak náročných velkých akcí, tak přímo svateb, tudíž přesně vím, co všechno je třeba zařídit, rozhodnout a zorganizovat, aby všechno bez stresu klaplo tak jak má. Navíc nabízím svůj osobní přístup. Nepracuji pro žádnou velkou agenturu. Každou svatbu beru osobně. Pozorně naslouchám přáním všech zúčastněných a dokážu nabídnout spoustu nápadů a řešení, které jsou šité přímo na míru konkrétnímu svatebnímu dni. Pro svoji práci kromě dlouholetých zkušeností považuji za důležité smysl pro detail, schopnost být vždy o krok napřed a empatii, která mi umožňuje porozumět přáním svých zákazníků a dokonce je i předvídat. O každou svatbu se starám individuálně, osobní schůzky a důkladná komunikace emailem, telefonem jsou samozřejmostí. Jsem komunikativní, přátelská, plná nápadů a pozitivní energie. Prostě miluji svoji práci….

Z mého pracovního života…. Od malička jsem měla touhu „něco“ organizovat, už ve škole jsem se vrhala na kreativitu nástěnek, her a dodnes jsem organizátorkou nejen třídních srazů. Velký úspěch měl např. zaměstnanecký sraz hotelu Renaissance, kde se sešlo kolem 150 bývalých zaměstnanců. Jako certifikovaná delegátka České republiky na ostrově Korfu jsem pečovala o klienty a organizovala a průvodcovala skupinové výlety. Prošla jsem si F&B odděleními pětihvězdičkového hotelu Renaissance, pracovala pro luxusní hotel Hilton v Praze a restauraci Maze světoznámého Gordona Ramsaye, kde jsem získala rozsáhlé zkušenosti s vysokou gastronomií. Podílela jsem se na tvorbě nabídek cateringů během velkých golfových turnajů v Golf resortu Černý Most. Svatbám jsem se naplno začala věnovat v krásném prostředí luxusního hotelu ve Středních Čechách. Jako eventová manažerka jsem organizovala řadu akcí ve firmě Art invest. V hotelu Clarion jsem jako hlavní koordinátorka organizovala velké akce i pro 1500 lidí.

V současnosti působím jako hlavní event koordinátorka v luxusním hotelu Grandior v Praze, kde mám na starosti banketové oddělení a hladký průběh firemních akcí včetně cateringu. Organizuji pro budoucí nevěsty Svatební inspiraci v Nymburce nebo Poděbradech. Pravidelně se účastním Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat v Praze. Mám za sebou nespočet krásných svateb, které byly vždy plánovány a organizovány se smyslem pro detail a jedinečnost.

Sledujte mé Facebookové stránky, kde najdete mnoho zajímavých odkazů, nápadů čí inspirace!

Mé motto: „Spokojenost našich zákazníků!“